SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

rozvoz kompostérov v našej obci

04.09.2024

Vážení občania, oznamujeme Vám, že od 4.9.2024 bude prebiehať v našej obci rozvoz kompostérov do Vašich domácností. Distribúcia bude prebiehať pracovníkmi obecného úradu, ktorí navštívia Vašu domácnosť a privezú Vám bezplatne rozložený kompostér, návod na zloženie a návod na správne separovanie. K prevzatiu kompostéra je potrebné z Vašej strany podpísať preberací protokol, ktorý Vám prinesie pracovník obecného úradu.

Kompostéry, leták, návod i dovoz dostáva každá domácnosť bezplatne, všetky náklady na dovoz a spoluúčasť na projekte hradí Obec Radvaň nad Laborcom.

Názov projektu:  "Nákup techniky pre zhodnocovanie biologicky rozložiteľných odpadov v obci Radvaň nad Laborcom".

Tento projekt je financovaný Environmentálnym fondom so spoluúčasťou našej obce.

Zoznam aktualít: